LSI Kanada dil okulları sunduğu başarılı eğitim programlarından dolayı öğrenciler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Sunduğu yüksek kaliteli ve ekonomik eğitim programlarından yararlanarak başvurularınızı güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

LSI Kanada Dil Okulları

Ekonomik ve seçkin eğitim programları sunan Kanada LSI dil okulları, ekonomik fiyatlarıyla dikkat çekmektedir. Kanada doları kurunun, Amerikan doları ve İngiliz Sterlininden daha düşük olması bir başka avantajdır.

Aynı zamanda ülke içerisindeki gıda, ulaşım masrafları diğer ülkelere nazaran biraz daha düşüktür. LSI Kanada dil okullarına ücretsiz başvuru gerçekleştirmek için lütfen iletişime geçiniz.

 Kanada LSI Dil Okulları

Kozmopolit ve canlı bir şehirde İngilizce öğrenmek ama aynı zamanda güvenli, yeşil ve samimi bir ortamda ve dünyanın en büyüleyici manzaralarına yakın bir konumda eğitim görmek istiyorsanız, İngilizceyi Kanada’da öğrenmeniz gerek demektir.

 

Kanada’daki iki dil okulumuz hem Kanada’nın en güzel ve en heyecan verici şehirlerinde yer alıyor, hem de en yeni dil eğitimi teknolojileri, mükemmel öğrenci tesisleri ve deneyimli öğretmenler ve öğretim görevlileri ile hizmet sunuyor. Toronto’daki okulumuz ağaçlarla kaplı Rosedale yerleşim bölgesi içinde ve Yorkville alışveriş merkezine kısa bir yürüyüş mesafesinde, ideal bir konumda bulunuyor. Vancouver’daki dil merkezimiz ise şehir merkezinin tam kalbinde, Vancouver’ın başlıca cazibe merkezlerine yürüyüş mesafesinde yer alıyor.

Hem LSI Toronto hem de LSI Vancouver, Kanada’da İngilizce kursunuzu bu büyüleyici ülkenin sunduğu en büyük güzelliklerden faydalanarak tamamlamanız için tasarlanmış eğlenceli ve renkli bir sosyal program sunuyor. LSI Kanada, Niagara Şelalesi ve Whistler kayak merkezine gezilerden Toronto Adaları’nda piknik veya bir NHL buz hokeyi maçına kadar Kanada’nın en büyük güzelliklerini ayağınıza getiriyor.

Aşağıdaki bilgi formunu doldurun; Danışmanlarımız BAŞVURunuz için İLETİŞİME GEÇsin!

Detaylı Bilgi Almak İçin: http://www.lsidilokullari.com/kanada-lsi-dil-okullari/


0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir