Kanada yüksek lisans fiyatları öğrencilerin en merak ettiği sorular arasında yer almaktadır.  Kanada yüksek lisans fiyatları hakkında detaylı bilgi sahibi olmak, Kanada yüksek lisans başvurularınızı güvenle gerçekleştirmek için Kanada Kültür Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Kanada Yüksek Lisans Fiyatları Ne Kadar ?

Yüksek lisans programları ikiye ayrılmaktadır. Tezli ve tezsiz olarak iki farklı kategoride incelememiz mümkündür. Her iki eğitim programının ücretini etkileyen önemli faktörler arasında yer almaktadır.

Kanada Tezli Yüksek Lisans Ücretleri

İki senelik eğitim programlarıdır. Tezsiz yüksek lisansın aksine; Diploma puanınız ve eğitim yaşamındaki başarılarınız dikkate alınmaktadır. Şartları öğrenmek için merkezimizle muhakkak iletişime geçiniz.

Eğitim programları 22.000 CAD ile 44.000 CAD arasında katılacağınız eğitim programına göre değişiklik göstermektedir. Katılacağınız okul ve eğitim programı eğitim ücretini etkilemektedir.

Kanada Tezsiz Yüksek Lisans Ücretleri

Bir senelik eğitim programlarıdır. Fiyatları etkileyen birçok faktör vardır. Hangi bölümde eğitim alacağınız ve katılacağınız eğitim programı ücreti etkileyen en önemli faktördür.

Ortalama olarak bir yıllık eğitim programının ücreti; 14.000 CAD – 22.000 CAD arasında değişiklik göstermektedir.  Net bilgi sahibi olmak için merkezimizle iletişime geçebilirsiniz.

 

Kaynak: https://www.kanadakulturmerkezi.com/kanada-yuksek-lisans-ucretleri.html


0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir