Kanada Community College programları sunduğu eğitim fırsatlarıyla öğrenciler için en iyi seçeneklerden  birisidir. Özellikle eğitim süresince yarım zamanlı, eğitim sonrasında tam zamanlı çalışma izni sunuluyor olması tercih edilmesindeki en önemli sebeplerden birisidir.

Kanada Kültür Merkezi ile Kanada Community College başvurularınızı güvenle gerçekleştirebilirsiniz. Kanada Community College başvurularınızı Kanada Kültür Merkezi ile güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

Kanada Community College Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Özellikle kısa süreli eğitim programlarını tercih edecek olan öğrenciler için ideal olan programlardır. Ağırlıklı olarak mesleki eğitim imkanı sunmaktadır.

Eğitim programlarının uzunluğu ortalama olarak 1-2 yıl aralığında değişiklik göstermektedir. Ancak seçeceğiniz alana göre çok daha kısa süreli eğitim programları mevcuttur.

Kanada kolejleri neden tercih ediliyor ?

Kanada Community College Fiyatları Ne Kadar ?

Öncelikle ücretlerin eğitim alacağınız bölüme göre değişiklik gösterebileceğini belirtmekte fayda var. Kanada Community College programlarının net ücretlerini etkileyen birçok faktör vardır. Eğitim alacağını bölge, eyalet, şehir ve birçok faktöre göre değişiklik gösterdiği gözlemlenmektedir.

Kanada Community College fiyatları ne kadar ?” sorusunun yanıtı ortalama ücret 14.000 CAD ile 16.000 CAD arasında değişiklik göstermektedir.

Detaylı Bilgi Almak İçin: https://www.kanadakulturmerkezi.com/kanada-community-college.html

 


0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir