Quebec eyaletinde eğitim almak isteyen öğrencilerin Kanada vizesinden önce CAQ vizesi sahibi olmaları gerekmektedir. CAQ vizesi sadece Quebec eyaletinde eğitim almak isteyen öğrenciler için geçerlidir.

CAQ vizesi başvurusu yapmak deneyim ve güven gerektirir. Kanada Kültür Merkezinin alanında uzman danışmanlarıyla birlikte CAQ vizesi başvurularınızı güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

CAQ Vizesi Başvurusu

Kanada vizesi başvurusu gerçekleştirilirken birçok farklı kategoride başvuru yapılabilmektedir. Bu başvurular arasında yer alan CAQ vizesi hakkında kişilerin akıllarında birçok farklı soru işareti yer almaktadır.

Kanada Kültür Merkeziyle Başvurunuzu Güvenle Gerçekleştirin; 0212 252 90 35-36

 CAQ Vizesi Nedir ?

Quebec eyaletinde öğrenci olmak isteyen bireylerin öncesinde başvurusunu gerçekleştirdiğimiz ayrı bir vize kategorisidir.

Kanada öğrenci vizesi gerçekleştirilmeden hemen önce başvurulmaktadır. Ne yazık ki CAQ vizesine sahip olmadan, Kanada öğrenci vizesi başvurunuzu gerçekleştirmemiz mümkün değildir.

Gerçekleştirmiş olduğumuz başvurular: İngilizce veya Fransızca olarak gerçekleştirilmiş olmalıdır. Aksi durumda ne yazık ki vize başvurunuz olumlu değerlendirilmeyecektir.

 


0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir